Ücretsiz video sohbet odaları.
Gerçek zamanlı ses ve görüntü!


İrtibat ve İletişim
24.04.2009 13:15:00
Camfrog Türkiye Ofisi hiç bir şekilde hiç bir müşterisi ile skype, msn, yahoo vari alternatif iletişim yollarını kullanarak irtibata geçmez. Ofisimiz müşterileri ile sadece camfrog veya e-posta yolu ile irtibata geçer. Diğer alternatif yazılımlar ile kendisini Camfrog Türkiye Ofisi çalışanıymış gibi gösteren şahısları muhatap almayınız, iletişim kurmayınız ve hiç bir şekilde bilgilerinizi sunmayınız.

Teşekkürler
Camfrog Türkiye Ofisi
Bu yazıya 10 yorum eklenmiş
BuRak - X diyor ki;
21.08.2009 14:42:00
Camfrogda 1 Nick kac ay banLi kaLiyor ? ve ne zaman bani aciLiyor ? Camfrogda Sizce AdminLerde KuraLLara Uyuyormu ? Yoksa ELLerindeki Yetkiyi Cikar amaciyLami kuLLaniyor ? İyi caLişmaLaR!

TFy diyor ki;
03.07.2009 00:17:00
Sorum cok net +18 de canli bayan yada ciftlerin sex icelikli show yapmalari yasaklandimi ? Eger bu oyle ise biz kucuk buyuk serverler yada oda sahipleri yada ownerlardan ne yapmamizi istiyorsunuz.
Ayri bir konu camfrog kurallari kullanicalarin daha cok dikkat cekici olmasini istiyorum. Online olanin gozunun onune otomatik gelmesini mumkun yapamazmiyiz. Buraya gelen kullanicilarin icinde sadece pc acma kapatma ve tuslara basma dan baska bisi bilmeyen kullanicilari biliyoruz. Lutfen bunu goz onunde bulundurarak bu kurallari cok dikkat cekici yapamazmiyiz?

cengiz yılmaz diyor ki;
09.05.2009 20:22:00
camfrog ,,,refarans,??????? ,,,pro kodu aldım 3,5 ay kullandım ve bi kaç defa kot istedi girdim, ve şu an giremiyorum bir çok defa yazmama rağmen bi sonuç alamadım,bana pron patlamış dediler,,neden patlasınki hiç kimseye vermedim ve yalnızca ben kullanıyorum,,,daha öncede bi arkadaşım sitede tanıştığı birin den almıştı enfazla 2 ay kullanabildi ve patladı ama ben ana ofisinden aldım hatta bana CD yolladılar,,bu sorunumu nasıl halledebilirim,ömür boyu ücretsiz diyorlar,ama öyle olmuyo galiba,100 liranın üzerinde para verdim verdiğim parada yandı galiba, ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla, CENGİZ YILMAZ

iDDa diyor ki;
29.04.2009 04:41:00
tşk ederiz bilgilerinizden dolayı.

Primera diyor ki;
27.04.2009 20:59:00
Camfrog Türkiye Ofisinin açıkça belirttiği gibi camfrog sistemi içerisindeki Nickleri belirtilmiştir.Degerli Camfrog Kullanıcıları ne yazıkki emaille ulaşmak yerine direk muhattap aramaktalar.Bundan dolayıda bir çok kullanıcılar Anabayilere yani bizlere gelerek sorunlarını bildirerek bizlerden moderasyon sorunlarıyla ilgili çözüm beklemekteler.Fakat hiç bir Anabayinin sistem içerisinde bir odaya veya kullanıcıya mudahale etme gibi bir şansı bulunmamaktadır.Camfrog kullanıcılarından ricamız biz satışla yetkili olan Anabayileride moderasyon sorunlarından dolayı meşkul etmemeleri bunun yerine Camfrog Türkiye Ofisine email atarken açıklayıcı ve kısa bir mail başlığıyla ve kısaca sorunlarını tam olarak açıklayıcı bir mail göndermeleridir ve özellikle belirtmek isterimki birden fazla email atmak hiç bir zaman çözüm degil aksine daha fazla mail birikmesinden dolayı moderasyon ekibinin işini zorlaştırmaktadır.Tüm kullanıcılara anlayışlarından dolayı Teşekkur eder. Camfrog Türkiye Ofisindende b

Camfrog Türkiye Ofisi diyor ki;
27.04.2009 09:04:00
Yukarıda da açıkça belirtildiği üzere, yeni moderasyon ekibi görevine başladığından bu yana öncelik sırasına göre cevap verilmesi gereken veya cevap beklenen tüm soru ve sorunlara geri dönüş yapılmıştır. Camfrog üzerinden erişimlerde ise sizinde anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz ki bir moderator sisteme giriş yaptığı anda çok fazla sayıda IM almaktadır ve bu IM’lerin cevaplanması esnasında kendi maksimum cevaplayabileceği kullanıcı sayısına kadar IM leri kabul eder ve kullanıcıları cevap vermek üzere kendi listesine ekleyerek gizlilik ( privacy ) moda geçer. Bu sebepten dolayı aciliyeti olan durumlarda moderasyon ekibinin olaya en kısa sürede müdahale edebilmesi adına en uygun çözüm yine siz değerli kullanıcıların inisiyatifine kalmıştır. Bildiriniz ve düşünceniz için Camfrog Türkiye Ofisi size teşekkür eder ilerleyen zamanlarda daha iyi ve hızlı hizmetler sunabilmek için sürekli çaba gösterdiğini bilmenizi ister.

servertrakya diyor ki;
25.04.2009 07:53:00
bilgilendirdiginiz için teşekkürler,camfrog çagrı veya sms hizmetini görmek umuduyla

servertrakya ( mcse+ s + m )

iLKeRiM diyor ki;
24.04.2009 17:13:00
Ben camfrogturkiye basit bir soru icin bircok mail atdım ve soruma bır turlu cevap alamadım madem sorulana cevap vermıyeceksınız moderasyon ekibiniz neden private dolasıyo ? Saygılar

Camfrog Türkiye Ofisi diyor ki;
24.04.2009 13:50:00
Camfrog içerisinde "moderator" kullanıcı adı ile temasa geçebilirsiniz, bu kullanıcı adı şirketimizin genel kullandığı bir kullanıcı adı olmakla birlikte, tek bir kişi tarafından kullanılmamaktadır ve Camfrog içerisindeki moderasyon ile ilgili konularda yardımcı olmaktadır. Diğer konular ile ilgili e-mail attığınız taktirde zaten gerekli departmana iletilecektir.
Ofisimizdeki yeni yapılanma sürecinden bu yana maillere daha kısa sürede yanıt verilmektedir. Bazı durumlarda bilgilerin Amerika genel merkezinden talep edilmesi gerektiğinden dolayı bekleme suresi uzayabilmektedir.

yas diyor ki;
24.04.2009 00:40:00
bilgilendirmeniz için tesekkurler peki camfrog e-posta dısında camfrog içinde hangi unvan ile irtibata gecer irtibata gecen kişinin ofis içindeki yetkisi nedir bunları da acıklarsanız sevinirim..

Adınız Soyadınız:
Eposta Adresiniz:
Web Sayfanız:
Yorumunuz:
« Ana Sayfa
© 2003 - 2009 Camshare LLC Bütün hakları saklıdır. Camshare LLC Tek Yetkili Türkiye Distribütörü A-Z Internet Bilişim Hizmetleri ve Ticaret Ltd.Şti firmasıdır. Marketing faaliyetlerini A/Z Studios yürütmektedir.