Ücretsiz video sohbet odaları.
Gerçek zamanlı ses ve görüntü!


Mobil Ödeme Dolandırıcıları
29.04.2010 18:02:00
Son günlerde kullanıcılarımız tarafından bazı kişi(ler) hakkında artan şekilde dolandırıcılık ihbarları almaktayız. Kendilerini firmamız personeli olarak tanıtan bu kişi(ler) kullanıcılarımıza mobil ödeme sistemini kullanmalarını söylemekte ve karşılığında gelecek olan PIN numaralarını bildirmeleri halinde sanal hediye/lisans vs. gönderileceğini belirtmektedirler. Bu kişi(ler)e itibar eden kullanıcılarımız cep telefonu ile aldıkları PIN'leri ilettikten sonra, kendilerine vaat edilen ürünlerin gönderilmediğini ve bu kişi(ler)in ortadan kaybolduğunu görünce bize başvurmaktadırlar.

Camfrog Türkiye Ofisi olarak kullanıcılarımızı bu kişi(ler)e karşı uyarma gereğini görmüş bulunmaktayız.

Şayet başınıza böyle bir olay geldi ise bizimle destek@camfrog.com.tr mail adresinden irtibata geçmeniz ve yönlendirmelerimiz doğrultusunda Cumhuriyet Savcılıklarında suç duyurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Kullanıcılarımızın bilgisine sunarız.

Saygılarımızla

Camfrog Türkiye Ofisi
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş
« Ana Sayfa
© 2003 - 2009 Camshare LLC Bütün hakları saklıdır. Camshare LLC Tek Yetkili Türkiye Distribütörü A-Z Internet Bilişim Hizmetleri ve Ticaret Ltd.Şti firmasıdır. Marketing faaliyetlerini A/Z Studios yürütmektedir.