Ücretsiz video sohbet odaları.
Gerçek zamanlı ses ve görüntü!


Camfrog'a Bağlantı Problemi
07.09.2009 17:26:00
Güncelleme:

Geçen hafta yaşanılan bağlantı probleminin sebebinin Türk Telekom'un anlık olarak çöken DNS sisteminin geçici olarak eski backuplardan çalıştırılması ve bundan dolayı da yaklaşık 2 saat süresince tüm DNS yönlendirmelerinin güncel olmayan adreslere yapılmasından kaynaklandığı tespit edilmiştir. Kullanıcılarımızın bilgisine sunarız.

Saygılarımızla
Güncelleme:

Saat 23:38 itibarı ile sitelere ve clienta erişim yeniden sağlanmıştır. Problemin kaynağını hala araştırmaktayız. Öğrendiğimiz taktirde sizlerle paylaşacağız.

Saygılarımızla
03 Eylül 2009 itibari ile camfrog.com ve camfrog.com.tr alan adları, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'na ait IP adresine çözümlenmektedir. Bunun teknik bir problem mi yoksa tedbir amaçlı bir engelleme mi olduğu hakkında araştırmalarımız devam etmektedir. Saat 20:45 den itibaren karşılaştığımız bu problemden sonra, TIB ile farklı kanallardan iletişim kurulmaya çalışılmış olup mesai saatleri dışında olması sebebi ile herhangi bir sonuca ulaşılamamıştır. Konu hakkında detaylı bilgiye ulaştığımız taktirde kullanıcılarımızı bilgilendireceğiz.

Saygılarımızla

Camfrog Türkiye Ofisi
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş
« Ana Sayfa
© 2003 - 2009 Camshare LLC Bütün hakları saklıdır. Camshare LLC Tek Yetkili Türkiye Distribütörü A-Z Internet Bilişim Hizmetleri ve Ticaret Ltd.Şti firmasıdır. Marketing faaliyetlerini A/Z Studios yürütmektedir.