Ücretsiz video sohbet odaları.
Gerçek zamanlı ses ve görüntü!


Saldırılar ve Server Çalışmaları Hakkında
21.03.2011 20:20:00
Camfrog yeni veri merkezi taşınma işlemleri sırasında bazı koruma donanımları geçici olarak offline bırakılmıştır. Bu sürecin başından itibaren sisteme yapılan saldırılar son günlerde çok yoğun hale gelmiştir ve güncelleme dışında da login problemleri yaratmaya başlamıştır. Bununla ilgili Camfrog Amerika blogunda da bir bilgilendirme mesajı yayınlanmıştır. Yıllardır ana sisteme yapılan ve artık bizler için normal bir durum haline gelmiş olan bu saldırıları tekrardan etkisiz hale getirmek için, bu konuda uzmanlaşmış olan ekip tüm gücüyle çalışmaktadır. Kısa süre içerisinde sistem korumasının tam olarak aktif hale gelmesini beklemekle beraber, yeni veri merkezi taşınma işlemlerinin de devam ettiğini belirtmek isteriz. Bu sebepten dolayı saldırı koruması sağlanmış olsa bile, taşınma işlemleri tamamlanıncaya kadar ara ara login problemleri yaşanabileceğini tekrardan hatırlatmak isteriz.
Kategorisi : Camfrog Ana Serverları | Toplam 0 Yorum Var
Server Çalışması
21.03.2011 20:19:00
Camfrog ana sistemlerindeki çalışma devam etmektedir. Sunucuların başka bir veri merkezine taşınması ve gerekli ayarlamaların yapılması ile ilgili bu çalışma sırasında Camfrog sistemlerine bağlantı sorunları olabilmektedir. Kullanıcılarımızın öncelikle en son sürüm Camfrog Client'i yüklemeleri (Camfrog Client Version 6.0.80), belirli bağlantı problemlerini aşmalarını sağlayacaktır. Yeni sürüm client bazı geliştirilmiş teknolojileri barındırmakta ve bu sebepten dolayı eski sürümler yeni sistemde çalışan veri merkezinde bazı sorunlara yol açabilmektedir. Yeni veri merkezine geçişin tam olarak tamamlanmasının bir süre daha sürebileceğini öngörmekteyiz.
Kategorisi : Camfrog Ana Serverları | Toplam 0 Yorum Var
Sayfalar
Arşiv Geçmişi
Kategoriler
Son Eklenen Yorumlar
© 2003 - 2009 Camshare LLC Bütün hakları saklıdır. Camshare LLC Tek Yetkili Türkiye Distribütörü A-Z Internet Bilişim Hizmetleri ve Ticaret Ltd.Şti firmasıdır. Marketing faaliyetlerini A/Z Studios yürütmektedir.