Ücretsiz video sohbet odaları.
Gerçek zamanlı ses ve görüntü!


Camfrog Hesabı Giriş Bilgileriniz
31.03.2009 19:55:00
Camfrog, kullanıcı hesabınızı korumak adına sizden asla başka site üzerinden kullanıcı girişi yapmanızı istemez. Kullanıcı bilgilerinizi www.camfrog.com adresi veya Camfrog'un kendi yazılımları dışında hiç bir yerde kullanmayınız.

Lütfen Camfrog adına gönderiliyormuş gibi gelen sahte mailere karşı dikkatli olun. Bu gelen sahte mailler genelde sizden bir linke tıklamanızı ve sonrasında ya dosya indirmenizi ya da kullanıcı bilgilerinizi girmenizi ister. Bu sahte mailler bilinen bir aldatmaca olup Camfrog kesinlikle sizden bir dosya indirmenizi veya bir link ile kullanıcı girişi yapmanızı istemez.

Kullanıcı girişi yapmanız gereken durumlarda lütfen tarayıcınız üzerindeki adresin https://www.camfrog.com/login.php olup olmadığını kontrol edin.

Hatalı URL'lere örnek olarak ;
http://camfrog.domainadi.com, http://www.camfrog.domainuzantisi, http://www.camfroq.com, http://www.camfr0g.com tarzı sitelerin kesinlikle Camfrog hesap girişleri ile ilgili bir bağlantısı yoktur.

Siz kullanıcılara helpdesk@camfrog.com, destek@camfrog.com.tr, destek@camfrogturkiye.com adresinden gelen her mail bizim veya Camfrog tarafından gönderildiği anlamına gelmez. Lütfen gelen maillerdeki linklere tıklamayın ve bir dosya indirmeniz isteniyor ise lütfen bunu kabul etmeyin.
Kategorisi : Tavsiyeler | Toplam 23 Yorum Var
Sayfalar
Arşiv Geçmişi
Kategoriler
Son Eklenen Yorumlar
© 2003 - 2009 Camshare LLC Bütün hakları saklıdır. Camshare LLC Tek Yetkili Türkiye Distribütörü A-Z Internet Bilişim Hizmetleri ve Ticaret Ltd.Şti firmasıdır. Marketing faaliyetlerini A/Z Studios yürütmektedir.